درباره نوین عایق ماندگار

شرکت نوین عایق ماندگار در راستای ارائه خدمات به کارفرمایان و پیمانکاران محترم و شرکت های مهندسی فعال در زمینه ساخت و ساز، اقدام به تولید و اجرای درب و پنجره‌های UPVC و آلومینیوم اختصاصی نموده است.


این شرکت با رویکرد ارتقاء فرهنگ حفظ محیط زیست و بهینه سازی مصرف انرژیهای گرانبهای طبیعت فعالیت خود را ادامه می دهد. درب و پنجره‌های تولید ما با استفاده از پروفیلهای شرکت همارشتن ، هافمن و پرشین میباشد. این شرکت افتخار این را دارد که در راستای خدمت به شما بهترین محصولات و خدمات را عرضه می‌نماید.


تولید درب وپنجره های upvc توسط کارشناسان مجرب و با دستگاه‌های کاملا پیشرفته انجام میگیرد. طراحی و محاسبه مصالح مورد نیاز با استفاده از نرم افزار مخصوص که علاوه بر طراحی درب و پنجره، آنالیز کامل برش پروفیل‌ها با محاسبه کامل پرتی و اندازه برش شیشه‌ها را به انجام می رساند، صورت میگیرد.


یراق آلات با مارک VHS_FORNAX ساخت کشور ترکیه و مارک ROTO ساخت کشور آلمان می باشد.


شیشه های مورد استفاده این شرکت با گرید A بوده و با تزریق گاز آرگون تولید می گردد که دارای ضمانت نامه میباشد.


بهترین و باکیفیت ترین نصب یکی از اساسی ترین سیاست های شرکت می باشد. به همین منظور تیم نصب کاملا آموزش دیده و حرفه‌ای که انحصاراً با این مجموعه فعالیت می‌نمایند را بکار گرفته‌ایم تا بتوانیم نصبی کاملا بی‌نقص را ارائه نماییم.


از ویژگیهای تولید ما ساخت درب و پنجره‌های upvc برای تعویض با هر نوع درب و پنجره‌های قدیمی (آهنی و آلومینیومی و ….) می‌باشد.قابلیت بازسازی پنجره های قدیمی با دوجداره بدون هیچگونه تخریب و بنایی

بازدید و مشاوره رایگان

ارائه طرح و نقشه رایگان

تعویض و نصب یک روزه

استفاده از پروفیل های upvc منطبق با آخرین استاندارهای روز دنیا

حداکثر کاهش اتلاف انرژی و تبادل حرارتی

حداکثر کاهش انتقال صدا

حداکثر کاهش نفوذ گرد و غبار

قابلیت نصب انواع توری مانع ورود حشراتمدیر عامل

علی اکبر معماری

مهندس عمران

مدیر بازرگانی و عضو هیات مدیره

حمید دررودی

مهندس ارشد عمران

مدیر فنی

امیر وحیدی راد

مهندس عمران

مدیر بازاریابی و فروش

فرشته شالفروشان

مهندس عمران

مدیر حسابداری

حمید علیمی

لیسانس حسابداری